ساری: دوست دارم در چلسی بمانم؛ این جام را به هواداران ناپولی تقدیم می‌کنم!

ساری: دوست دارم در چلسی بمانم؛ این جام را به هواداران ناپولی تقدیم می‌کنم!

سرمربی چلسی درباره پیروزی تیمش در فینال لیگ اروپا صحبت کرده است.
به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو ساری پس از پیروزی ۴-۱ تیمش مقابل آرسنال در فینال لیگ اروپا اعلام کرد تکلیف آینده اش طی چند روز آینده پس از صحبت با سران باشگاه مشخص می شود.

ساری گفته:«ما در لیگ سوم شدیم و توانستیم به لیگ قهرمانان راه یابیم. با حذف لیورپول و تاتنهام به فینال جام اتحادیه رسیدیم و حالا هم قهرمان لیگ اروپا شدیم. فکر می کنم فصل موفقی داشتیم. این نخستین فصل من در فوتبال انگلیس بود و به مشکلاتی برخورد کردم. از ماه فوریه رابطه من با بازیکنان تغییر کرد و حالا فکر می کنم که این تیم به من تعلق دارد.

امشب جشن می گیریم و از فردا برای فصل بعد برنامه ریزی می کنیم. هنوز دو فصل دیگر قرارداد دارم. باید بنشینیم و با باشگاه صحبت کنیم. لیگ برتر بهترنی لیگ دنیا است و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم به کارم در این لیگ ادامه دهم. در چلسی خوشحال هستم.

این جام را به هواداران ناپولی تقدیم می کنم چون فصل نتوانستیم باعث شادی آن ها شوم. آن ها می دانند که چقدر دوست شان دارم. می توانستم به دیگر تیم های ایتالیایی بروم اما تصمیم گرفتم که بلافاصله به یک تیم دیگر در سری آ نروم. این پیروزی را همچنین به بازیکنان مصدوم تیم که امشب نتوانستند بازی کنند تقدیم می کنم.»

منبع : سایت نود